0 0 Kč
Fólie ClearPlex® na displej
Fólie ClearPlex® na displej
Fólie ClearPlex® na displej
Fólie ClearPlex® na displej

Fólie ClearPlex® na displej

ClearPlex® – ochrana budoucnosti Fólii vyřízneme přímo na rozměr telefonu a nalepíme na prodejně. Škrábance? Praskliny? Rozbitý displej... celý popis
Výrobce: Ochrana displeje   Záruka: 24 měsíců
Druh:

Fólie Clearplex®

EAN:0855821005075
na skladě
790 Kč vč DPH
Běžná cena:990 Kč
Ušetříte:
20%
200 Kč
Popis
Video
Ke stažení
Související
Fólie ClearPlex® na displej
Fólie ClearPlex® na displej
990 Kč
790 Kč
na skladě
Popis
Video
Ke stažení
Související

ClearPlex® – ochrana budoucnosti

Fólii vyřízneme přímo na rozměr telefonu a nalepíme na prodejně.

Škrábance? Praskliny? Rozbitý displej po pádu? Na to všechno můžete zapomenout, pokud si pořídíte unikátní ochranou tvrzenou fólii značky Protection Pro by ClearPlex, kterou Vám přinášíme. ClearPlex® je dokonale čirou ochrannou folií, původně určenou pro ochranu skel závodních vozů.
Aplikace fólie ClearPlex přímo pro Váš model vyříznutá na speciálním stroji našimi techniky zabere maximálně 20–30 minut. Fólie následně během dalších 48 hodin získává své unikátní vlastnosti a stává se tak dokonalou ochranou displeje Vašeho telefonu.
Fólie ClearPlex navíc dokáže díky svým vlastnostem odstranit i původní drobná poškození displeje, případné škrábance nebo rýhy. Fólie se nesloupává, nevytvářejí se pod ní bubliny, nežloutne, nepraská a vytváří skutečně neviditelnou a extrémně odolnou ochranou vrstvu.Fólie ClearPlex má jako každý špičkový produkt svou historii, začaly se v první řadě používat v americké závodní sérii NASCAR pro ochranu skel sportovních automobilů před mechanickým poškozením. Fólie ClearPlex se dostala díky svým unikátním vlastnostem a NASA i na oběžnou dráhu planety Země. Od roku 2013 se stala součástí vybavení mezinárodní vesmírné stanice ISS, kde chrání zařízení a zdraví členů posádky. To jen dokazuje přelomovost použité technologie v oboru ochrany zařízení před různými typy fyzického poškození.


Klíčové vlastnosti

Ochrana před poškrábáním či rozbitím. Opticky i na dotek připomíná sklo, díky čirosti nenarušuje čitelnost displeje. Ochrana proti UV záření. Při výměně zanechává displej v původním stavu a může být beze stop odstraněn.


Provozovatel

LUMEiTrade, s.r.o.
Korunní 1208/74
101 00 Praha 10
IČ: 05817684
DIČ: CZ05817684

Otevírací doba

pondělí až pátek
12 - 15 hodin
Rozvozy po domluvě

Prodejna

Roztylské náměstí 5
Praha 4
Spořilov 141 00
Infolinka 734 756 575
Reklamace 734 756 576
info@allmobile.cz
reklamace@allmobile.cz

Mapa

almobile prodejna
© Copyright 2021. Allmobile.cz prodej smartphone, iphone, mobilních telefonů a příslušenství.
 
x
Zboží bylo úspešně přidáno do porovnání
Zobrazit porovnání